Најпопуларни интернет продавници во Америка

Со нас можете безбедно и лесно да купувате во било која од е-продавниците во Америка. За инспирација, ние лично ги избравме и ја проверивме функционалноста на овие е-продавници. Уживајте.

 

Hајпопуларна продавница:
www.amazon.com
 - овде ќе најдите се што ќе посакате по најниски цени
 

Колекција GUESSwww.amazon.com / guess )

Колекција G by GUESSwww.amazon.com / gbyguess )

Колекција GUESS by Marcianowww.amazon.com / guessbymarciano )

Колекција Calvin Klainwww.amazon.com / calvinklein )

 

Fashion boutiques:

RALPH LAUREN ( www.ralphlauren.com ) Попуст до 50%, достава до нашиот магацин за нарачки над $ 195 е БЕСПЛАТНО. Ви ја препорачуваме да ја разгледате зимската колекција. 

ARMANI COLLECTION ( www.armani.com/us/ )  Новата колекција ги нуди сите продавници како што се  - Armani Jeans, Emporio Armani, Armani Junior, Armani Collezioni and Giorgio Armani!

VICTORIA SECRET ( www.victoriassecret.com ) Популарна продавница што нуди долна облека, обувки,  јакни, козметика.

Abercrombie & Fitchwww.abercrombie.com ) Моментално нудат попуст до 70% . 

BABY PHAT ( www.babyphat.com ) Се за девојки најновата колекција ќе ја најдете токму тука. 

ARMANI EXCHANGEwww.armaniexchange.com ) Намаление од 40% плус бесплатна достава до нашиот магацин во Америка  за производи над 100 $.
  
BOSTON PROPER ( www.bostonproper.com ) Познат бренд во Америка со многу квалитетни производи САМО ЗА ДАМИ
 
Dr. JAYS (www.drjays.com) Сите обажаватели на Hip Hop стилот на облекување овде ќе најдат бквално се по најниски цени, моментално попуст до 70%!

BUSINESS CHAIN:

AMAZONwww.amazon.com ) Најдобра американска продавница во неа ке најдете за секого по нешто. Нуди се со најниски цени секогаш ГОЛЕМИ попусти! 

MACYSwww.macys.com ). Ако барате брендирана облека НА ПРАВО МЕСТО СТЕ!

FASHION 58www.fashion58.com ) DOLCE & GABBAGA, Prada, Christian Dior, Fendi, Ferragamo, Versace and Coach и многу други ...ке најдете тука производи со најниски цени!

Dillardswww.dillards.com ) Познатиот американски бренд што го има низ цела Америка нуди колекција од сите популарни брендови како што се  Ralph Lauren, DKNY, NIKE, COACH, MICHAEL KORS, TRUE RELIGION и уште 500 други брендови

Saks Fifth Avenuewww.saksfifthavenue.com ) Светска луксузна мода DOLCE & GABBANA , Dior, Gucci, Burberry, Fendi и уште многу .
 
JENNIFER LOPEZ AT KOHLS (www.kohls.com) JLO колекција на облека, накит и додатоци специјално направена за продавницата KOHLS. Одлични модели со екстра цени!
 
ONE STOP PLUS (www.onestopplus.com) За сите дами кои бараат убава модерна гардероба со поголеми величини.SPORTS AND OUTDOORS:

ZUMBA FITNESSwww.zumba.com / en-US / shop ) За сите спортски духови Зумба колекцијата е феномен во светот. На нивниот официјален веб сајт ке најдете комлетна спортска облека плус додатоци

EASTBAYwww.eastbay.com ) Во најширока смисла "зборот" за спортска облека со непобедливи цени ќе најдете тука

BASSPROSHOPwww.basspro.com ) Риболов, кампување, чамци, лов и риболов ќе најдете на овој сајт

ADIDASwww.shopadidas.com ) Бренд популарен во цел свет .Чевли,прибор и галантерија

6PMwww.6pm.com ) Совршен сајт со најголем избор на цевли од сите брендови, покрај ова нуди облека додатоци и галантерија


ZAPPOSwww.zappos.com ) Најнови модели на цевли ташни и додатоци од сите познати марки. Бесплатна достава до нашиот магацин во Америка
 
Детска облека и играчки
 
GYMBOREEwww.gymboree.com ) Нови модели за деца сега до 30% попуст. Доставата до нашиот магацин во Америка е $5 

CHILDREN'S PLACEwww.childrensplace.com ) Детска гардероба со екстра квалитет и по многу ниски цени 

CARTERSwww.carters.com ) Супер цени достава до нашиот магацин во Америка 6$

 

EЛЕКТРОНИКА КОЛИ И ХОБИ


BRANDSMARTUSAwww.brandsmartusa.com ) Ако сте во потрага по нов фото апарат или компјутер вие сте на вистинското место

PETS STOREwww.worldpetstore.com ) И сега нешто за вашите домашни миленици. Се од облека, кајши и козметика ВНИМАНИЕ бесплатна достава до нашиот магацин во Америка за производи над 100 дол е бесплатно

EBAY AUCTION SITE – Сите оние кои што обожаваат купување на eBay имаат можност веднаш да го купат производот со опцијата BUY IT NOW или ONLINE AUCTION – на аукција. Ако саканиот продукт е на аукција, ние че се надаваме за вас до крајот на аукцијата и ќе се потрудиме да го добијаме продуктот по најдобра цена. Оваа можност ја имате БЕСПЛАТНО преку нас.

 Јазик

Флаери и промо кодови